Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla takich skur***** powinna być kara śmierci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze państwo nie powinno utrzymywać takiego ścierwa...oczywiście jestem za karą śmierci dla tych dwojga 'zakochanych '
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden adwokat nie powinien podejmować się obrony tych debili!!!Chłopak 17-to letni morduje matkę i ojca!!!Ona -ta ku*** go namówiła!!!Przecież toto nie nadaje się do życia w społeczeństwie.Jestem za przywróceniem kary śmierci!!!Jeszcze mamusia ją odwiedza.Patologia społeczna...szkoda słów!!! :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGŁADZIĆ TĄ SUKĘ I TO ŚCIERWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie mowi oko za oko zab za zab smierc a hak nie dozywocie tam ich dojada odpowiedbia jak te kurwy swoich rodzicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz my z naszych podatkow bedziemy utrzymywac takich darmozjadow w wiezieniu, powinna byc kara smierci i pozbyć sie scierwa... Nie rozumiem troche kary dla kierowcy i jego dziewczyny, skoro nie byli swiadomi, a poinformowali Policja jak tylko znalezli potwierdzenie tego co tych dwojga pojebanych mowilo. Ja bym ich wypuscil ewentualnie poddal badaniom przychologicznym stwierdzającym czy wszystko z nimi ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci tylko i wyłącznie. Po co takich utrzymywać z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kamieniołomów a nie dożywocie. siedzenie w cieplutkim pokoiku z telewizorem na koszt Państwa to kara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten kierowca Marcin i jego dziewczyna to upośledzeni jacyś czy jak? ! Jeśli młoda osoba oferuje 10 000 zł.to pytam skąd je ma ,tak? Wygląda na to, że młodzieniec nie dostał obiecanej kasy, nieco się przestraszył i "zakablował". To są dorośli ludzie, studenci, w przyszłości magistrowie...Ich postępowanie kwalifikuje do współodpowiedzialności. Jakie poręczenia? Jaki wyrok w zawieszeniu? To woła o pomstę do nieba...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewuszysko to patologia wtórna i jeszcze zboczona.Tu ten suchy osesek-morderca,tu znowu lesbijka.Kim ta szmata wogóle jest?Jak można kogoś namówić do zabicia rodziców?Wyjątkowo dla tych szmat powinni powołać komisję i zagazować pier***onych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: :ph34r: :ph34r: CHIŃSKIE TORTURY POJEBOM ZASTOSOWAĆ :ph34r: :ph34r: :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem za karą śmierci dla tych bestii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smierc w mékach niech cierpiá tak jak cierpieli niewinni rodzice wiezienie to dla nich nagroda a za zabójstwo w tak okrutny sposòb nie powinni byc nagrodzeni co to za syn jak tak mozna to rodzice dali mu zycie dbali o niego mogl miec wszystko a on zabil ich ze swojá dziewczyna niech ich spotka co najgorsze zero litosci !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Można Matkę Zabić Która nosiła go 9 msc w Brzuchu szacunku zero .. jak jak wyższy wyrok... Masakraa tragediaaa ja Bym dała dożywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogardę do rodziny i wartości wynieśli z "postępowych" lewicowych portali, gardzących rodziną i tradycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym powiesił oba ścierwa, a pierwszą ta chorą sukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo powinno mówić "Śmierć za śmierć". Tylko nieuchronna czapa może powstrzymać bestię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla świadomych morderców powinna być kara śmierci. To jedyna i najbardziej sprawiedliwa forma kary za zabijanie innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki czyn tylko i wyłącznie kara śmierci - to by powstrzymało ludzi przed takimi wybrykami. Jak wprowadzono nowe przepisy dotyczące zabierania prawa jazdy to nagle każdy noga z gazu bo szkoda prawa jazdy. Tak samo by to zadziałało w tym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...